ماهورا / زنان، زایمان و نازایی / ناتوانی جنسی آقایان
۴ دقیقه
شاک ویو فوکوس

ناتوانی جنسی آقایان

آنچه می خوانید...

در اختلال نعوظ شبکه عروقی ضعیف و ناکارآمد می شوند. بهره گیری از لیزر شاک ویو می تواند بیشترین تاثیر را در درمان این مشکل داشته باشد. شاک ویو تراپی فوکوس امروزه به عنوان یکی از بهترین روش های درمان اختلال نعوظ به شمار می رود. در این مقاله قصد داریم همه چیز درباره اختلال نعوظ و درمان آن را توضیح داده و بهترین کلینیک درمان ناتوانی جنسی آقایان در تهران را به شما معرفی کنیم.

 

کلینیک ماهورا

اختلال نعوظ چیست؟

اختلال نعوظ که در زبان انگلیسی به آن Erectile dysfunction گفته می شود، یکی از شایع ترین مشکلات جنسی آقایان است که بسیاری از افراد از آن رنج می برند. دست و پنجه نرم کردن با این اختلال می تواند بر روی همه جوانب زندگی فرد تاثیر گذاشته و به این ترتیب باعث بروز مشکلات جسمی، جنسی و عاطفی متعددی شود.

در واقع شخصی که به اختلال نعوظ دچار می شود، نخواهد توانست به راحتی با همسر خود رابطه جنسی برقرار کند چرا که به دلیل اثرگذاری عوامل مختلف، نمی تواند دچار حالت نعوظ یا ارکشن گردد. برخی از افراد به صورت موقتی دچار این مشکل می شوند اما آنهایی که همیشه با این مشکل سر و کار دارند، باید به فکر درمان اختلال نعوظ خود بیفتند.

دلیل بروز ناتوانی جنسی در مردان

عوامل مختلفی می توانند باعث بروز مشکلات جنسی آقایان مانند اختلال نعوظ شوند. برخی از این عوامل عبارتند از:

  • افزایش سن مرد
  • تاثیر داروهای مختلف
  • مشکلات روحی و روانی
  • بروز اختلالات هورمونی مردانه
  • مشکلات مربوط به عروق خونی و اعصاب

روش های درمان اختلال نعوظ

امروزه روش های مختلفی برای درمان اختلالات جنسی مردانه از جمله مشکل نعوظ روی کار آمده اند که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند. در ادامه مهم ترین و محبوب ترین روش های مرسوم برای درمان اختلال نعوظ را نام برده و توضیحات مربوط به هر یک را بیان کرده ایم:

دارو درمانی

یکی از روش هایی که همیشه به ذهن افراد به عنوان اولین قدم برای درمان مشکلات جنسی مردانه خطور می کند، استفاده از داروهای مختلف است. معمولا برای درمان اختلال نعوظ داروهایی مانند سیلدنافیل یا تادالافیل تجویز می شوند. این داروها دارای عوارض جانبی خاص خود می باشند؛ بنابراین حتما قبل از مصرف آن ها با پزشک مشورت کنید.

شکل دیگری از دارو برای درمان اختلال نعوظ نیز در برخی موارد مورد استفاده قرار می گیرد که در این روش، مواد مورد نظر به آلت مردانه تزریق شده و باعث تقویت آن می شوند. بسیاری از افراد به دلیل ترس از عوارض بعد از مصرف این گونه داروها ترجیح می دهند که روش های دیگر درمان اختلال نعوظ را امتحان کنند.

استفاده از دستگاه واکیوم

در برخی موارد که دلیل اختلال نعوظ ریشه ای نیست، می توان از انواع مختلف دستگاه واکیوم برای تحریک آلت مردانه و رخ دادن نعوظ استفاده کرد. همان طور که گفته شد، استفاده از واکیوم روشی برای درمان اختلال نعوظ به حساب نمی آید، بنابراین اگر می خواهید برای همیشه از شر این مشکل راحت شوید، بهتر است روش های درمان دائمی اختلال نعوظ را امتحان کنید.

شاک ویو تراپی اختلال نعوظ

شاک ویو تراپی یا shock wave therapy کارآمدترین و موثرترین روش درمان اختلال نعوظ است. در گذشته از این روش برای درمان مشکلات ارتوپدی، اورولوژی و درماتولوژی استفاده می شده است اما اکنون به عنوان بهترین روش درمان مشکلات جنسی آقایان به شمار می رود. در ادامه این مقاله در رابطه با شاک ویو تراپی آلت توضیحات کاملی را ارائه کرده ایم.

شاک ویو تراپی نعوظ

متخصصان این حوزه، بهترین راه درمان اختلال نعوظ را انجام شاک ویو فوکوس می دانند. در این روش امواج پر انرژی و بی خطر وارد بخش های عمقی آلت مردانه می شوند و به افزایش استحکام و تقویت عضلات و اعصاب آن کمک می کنند. در روش شاک ویو درمانی نعوظ، بافت های آسیب دیده یا دچار پیری شده، به خوبی ترمیم می شوند و به این ترتیب مشکلات جنسی مردانه برطرف می شوند.

کلینیک ماهورا

کلینیک زیبایی ماهورا، دارای بخش داخلی، زیبایی، عمومی، تعذیه، زنان، زایمان و نازایی، قلب و عروق و جراحی بینی است که هریک توسط پزشکی متخصص و با تجربه اداره می شود. این کلینیک فوق تخصصی با در بر داشتن جدیدترین تکنولوژی و تجهزات به عنوان یکی از بهترین مراکز زیبایی در تهران فعالیت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 5 =

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on twitter
آنچه می خوانید